انواع صندلی انتظار

صندلی انتظار انواع مختلفی دارد. مدل های  تکنفره برای اداره‌ها و مطب پزشک انتخاب بهتری است. مثلا صندلی انتظار پایتخت ام پی نوردی که هم طراحی ساده دارد و هم با داشتن روکش چرم ساده‌تر نظافت می‌شود، می‌تواند درمانگاه های کوچک و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار گیرد. در اتاق پزشک صندلی مخصوص نشستن بیمار هم می‌تواند از بین صندلی های انتظا‌ر‌‌ انتخاب شود. یک صندلی شیک و راحت و البته با روکش چرم مثل مبل انتظار کد S208 حس خوبی را به مراجعه کننده خواهد داد. دفتر مدیر مدرسه هم بهتر است صندلی انتظاری شکیل و مناسب داشته باشد که البته برای این مصرف روکش پارچه نیز خوب است. برای انتخاب مبلمان دفتر خود به عنوان یک مدیر خوب است به مبل انتظار کد S207 نگاهی بیندازید.

آموزشگاه‌های زبان و موسیقی هم از صندلی انتظار بی‌نیاز نیستند. مدل 206 هلالی با طراحی مدرن و زیبا حتی می‌تواند به عنوان یک ست مبلمان اداری هم به کار رود.جنس صندلی انتظار در مراکزی که رفت و آمد و شلوغی بیشتری وجود دارد، بهتر است فلزی و یا پلاستیکی باشد. صندلی انتظار فلزی که معمولا از یک نفره تا 4 نفره آن تولید می‌شود (مثل صندلی پانچ شده سه نفره) بهترین گزینه برای فرودگاه و ترمینال است. این صندلی ها هم مقاومند و هم نظافت آن‌ها به راحتی صورت می‌پذیرد.

صندلی انتظار پلاستیکی مناسب جاهایی مثل آزمایشگاه و درمانگاه است که نیاز به نظافت تقریبا هرروزه دارند. اگر به فکر تجهیز همچنین مکانی هستید به صندلی انتظار پایتخت پروفیلی که از یک تا 5 نفره آن موجود است نگاهی بیندازید.در مجموع صندلی انتظار باید هم راحت باشد و هم با مکانی که در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد متناسب باشد. گاهی به یک صندلی شیک نیاز داریم و گاهی به یک صندلی کاربردی با دوام بالا و امکان نظافت آسان. انتخاب تعداد نفرات هم باید با در نظر گرفتن میزان فضای در اختیار و شرایط مکان مورد نظر، به خوبی انجام شود و با ترکیب تعداد نفرات مختلف بالاترین میزان رفاه در عین بیشترین استفاده از فضا تامین شود.مبلمان پایتخت با در نظر گرفتن انواع نیاز‌های شما و متناسب با کاربرد های مختلف، انواع صندلی انتظار را با قیمت مناسب با سه سال ضمانت کامل در اختیار شما قرار می‌دهد.