تابوره و چهارپایه

تابوره ریشه فرانسوی داشته و به کلمه تابوقه یا Taboret بر می گردد، که خود اشاره به کلمه Tabor یا تابور دارد. تابوق به معنی طبل کوچک است. این کلمه در گذشته به تنبک هایی گفته می شد که نوازندگان بر روی آن نشسته و شروع به نواختن می کردند، چیزی شبیه به پیت حلبی خودمان ! مزیت این تنبک ها به وزن سبک و قابلیت جابجایی راحتشان بود. طراحان که در به در دنبال یک طرح جدید می گشتند، ایده این صندلی را روی هوا زدند. در ساخت این صندلی پشتی و دسته ها حذف شدند تا وزنش کمتر شده و استفاده از آن راحت تر شود. بعدها به پایه های این صندلی چرخ هم اضافه شد تا دیگر نور علی نور شود. امروزه این صندلی ها آنقدر محبوب شده اند که می توانید مدل های مختلف آن ها را در هر حرفه و شغلی پیدا کنید.

مقایسه کالا (0)


JFT

JFT

با یه موبایل یا کامپیوتر عادی میتونید ببینید ها ..

100 تومان

تابوره دندانپزشکی SNK8000

تابوره دندانپزشکی SNK8000

تابوره دندانپزشکی SNK8000 با طراحی دقیق و ارگونومیک، همه‌ی انتظارات شما را برآورده خواهد ساخت. به خاطر نوع کار یک دندانپزشک، گردان بودن تابوره ..

265,000 تومان

تابوره فلزی

تابوره فلزی

تابوره فلزی ساده ترین، ارزانترین و محکم ترین نوع تابوره است. با توجه به طراحی ساده ای که دارد جابجایی آن نیز راحت هست و در هر جایی که لازم داشتی به ..

95,000 تومان

تابوره پشتی دار

تابوره پشتی دار

تابوره ها اکثراً در جایی استفاده می شوند که نیاز هست چرخش و جابجایی زیاد باشد و در عین حال زیر میز براحتی جا شوند. اما گاهی هم بنابر نیاز اپراتور، تاب..

190,000 تومان

تابوره چرمی جک دار

تابوره چرمی جک دار

تابوره چرمی جک دار بسیار کاربردی است. ساخت آن به گونه‌ای است که جای کمی را اشغال می‌کند و به راحتی زیر میز می‌رود در عین حال سایز پایه‌ها به اندازه ای..

155,000 تومان

تابوره چرمی ساده

تابوره چرمی ساده

تابوره چرمی ساده، یک تابوره‌ی مقرون به صرفه و بسیار کاربردی است. در بسیاری از مکان‌ها مانند آزمایشگاه‌ها، درمانگاه‌ها، کلینیک‌های پزشکی و زیبایی و مطب..

140,000 تومان

تابوره گرد کد SNK350

تابوره گرد کد SNK350

تابوره گرد کد SNK350 با توجه به گردان بودن و قابلیت تنظیم ارتفاع در مکان های زیادی مانند آزمایشگاه‌ها، درمانگاه‌ها، کلینیک‌های پزشکی و زیبایی و مطب ها..

255,000 تومان

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)