صندلی آمفی تئاتر

آمفی یک کلمه ی لاتین است به معنای دورهمی یا جمع شدن. صندلی های آمفی تئاتر معمولا مخصوص دورهمی های علمی و فرهنگی است ! بعضی صندلی های آمفی تئاتری ساده هستند و بعضی ها یک دسته ی تحریری دارند مانند صندلی محصلی.


مقایسه کالا (0)


 صندلی آمفی تئاتر بیهقی

صندلی آمفی تئاتر بیهقی

صندلی آمفی تئاتر بیهقی از مدل های دارای دسته تحریری است. پشتی ساده ای دارد که کاملا شبیه یک مبل انتظار راحت است. نشیمن آن در جلو کمی شیب دارد که ب..

342,000 تومان

 صندلی آمفی تئاتر فارابی

صندلی آمفی تئاتر فارابی

 صندلی آمفی تئاتر فارابی ، دارای دسته تحریری از جنس چوب راش است. پشتی آن چهارگوش، با شیارهایی جهت عبور هوا است که بسیار شکیل و آراسته می نمای..

358,000 تومان

 صندلی آمفی تئاتری  ابوریحان

صندلی آمفی تئاتری ابوریحان

صندلی آمفی تئاتری ابوریحان از نوع دسته تحریری است که هم محکم است و هم خوش ساخت. اگر به فکر مجهز کردن سالن کنفرانس و یا آمفی تئاتر هستید این صندل..

362,000 تومان

 صندلی آمفی تئاتری ابن سینا

صندلی آمفی تئاتری ابن سینا

صندلی آمفی تئاتری ابن سینا طراحی زیبا و ساختمانی محکم دارد و دارای دسته ی تحریری است. از بهترین گزینه ها برای تجهیز آمفی تئاتر و سالن کنفرانس اس..

370,000 تومان

صندلی آمفی تئاتر خیام

صندلی آمفی تئاتر خیام

صندلی آمفی تئاتر خیام با طراحی اصولی، یک صندلی محکم و زیباست برای استفاده در سالن کنفرانس و آمفی تئاتر می تواند انتخاب خوبی باشد. فریم این صندلی از ..

340,000 تومان

صندلی آمفی تئاتر رودکی

صندلی آمفی تئاتر رودکی

صندلی آمفی تئاتر رودکی  با طراحی اصولی، یک صندلی محکم و زیبا و مقرون به صرفه است که برای تجهیز  سالن کنفرانس و آمفی تئاتر می تواند بهت..

329,000 تومان

صندلی آمفی تئاتر فردوسی

صندلی آمفی تئاتر فردوسی

صندلی آمفی تئاتر فردوسی یک صندلی مقاوم و خوش ساخت است و از بهترین گزینه‌ها برای تجهیز سالن کنفرانس و آمفی تئاتر. فریم این صندلی از پروفیل ضخیم فولادی..

320,000 تومان

صندلی آمفی تئاتر نظامی

صندلی آمفی تئاتر نظامی

صندلی آمفی تئاتر نظامی  با پشتی چهارگوش و شیارهای افقی است که باعث می شود هنگام تکیه دادن هوا در پشتتان جریان داشته باشد. نشیمن آن بسیار ساده و ر..

330,000 تومان

صندلی آمفی تئاتری خوارزمی

صندلی آمفی تئاتری خوارزمی

صندلی آمفی تئاتری خوارزمی  با دوام و خوش ساخت است و برای تجهیز سالن کنفرانس و آمفی تئاتر می تواند بهترین گزینه باشد.  فریم این صند..

334,000 تومان

صندلی آمفی تئاتری عطار

صندلی آمفی تئاتری عطار

صندلی آمفی تئاتری عطار با طراحی اصولی، یک صندلی محکم و زیباست  برای استفاده در  سالن کنفرانس و آمفی تئاتر می تواند انتخاب خوبی باشد. ..

325,000 تومان

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)