• صندلی اپن نیلپر SB528Y

صندلی اپن نیلپر SB528 با پایه ی بشقابی شکل خود بیشتر ما را ترغیب می کند آن را صندلی بار بنامیم.  نشیمن آن از چوب چند لایه با استحکام بالا ساخته شده. تشکچه ای همراه با این مدل صندلی نیلپر وجود دارد که از فوم سرد است و برای این نوع صندلی قالب زده شده است. بدلیل استفاده از فوم سرد در این مدل تشکچه شما می توانید مطمئن باشید که تا سال ها فرم خود را حفظ می کند و له نمیشود و تغییر حالت نیز نمی دهد. این تشک روی نشیمن صندلی قرار می گیرد و چون به صندلی متصل نیست، قابل برداشتن و گذاشتن است. روکش این تشکچه می تواند از کالیته ی چرم ها و روکش های پارچه ای شرکت نیلپر باشد.

صندلی بار SB528 جای پای مثلث شکلی دارد که با تنظیم جک سایزش تغییر نمی کند و فاصله ی آن از نشیمن ثابت است، فقط فاصله ی آن تا زمین کم و زیاد خواهد شد. این صندلی دارای پشتی ای کوتاه، مانند اکثر صندلی های اپن و بار است. البته یک قسمت از این پشتی به شکل مستطیل خالی شده که می تواند هنگام عقب و جلو کشیدن صندلی، جای خوبی برای دست شما باشد.

ابعاد: عرض و عمق این صندلی 45 سانتیمتر است، ارتفاع آن در پایین ترین حالت جک 64 سانتیمتر است که می تواند تا 90 سانتیمتر زیاد شود.

صندلی اپن های نیلپر را اگر از مبلمان پایتخت تهیه کنید، هم نیاز نیست ارزش افزوده بپردازید و هم می توانید از خدمات حمل رایگان سراسر ایران استفاده کنید.

توجه: این قیمت بهمراه تشکچه است و چنانچه آن را لازم نداشته باشید، 40 هزار تومان به شما بازگردانده می شود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

صندلی اپن نیلپر SB528Y

  • تولید کننده مبلمان اداری: نیلپر
  • مدل کالا: صندلی بار
  • موجودی: ناموجود
  • 350,000 تومان


برچسب ها: صندلی اپن نیلپر SB528