صندلی کنفرانسی SC3060 از طرح های جدید مبلمان پایتخت است. نشیمن پهن و راحت به عرض 46 سانتیمتر و به عمق 50 سانتیمتر فضای راحتی را برای نشستن های طولانی فراهم می کند. شما می توانید این صندلی را بعنوان صندلی انتظار نیز استفاده کنید.

این صندلی کنفرانسی 99 سانتیمتر ارتفاع دارد و ارتفاع نشیمن از زمین 43 سانتیمتر است، دسته های خوش فرم و نرم و بادوام آن 70 سانتیمتر از زمین فاصله دارند. پهنای پشتی آن 48 سانتیمتر است که راحت می توانید به آن تکیه کنید.

پایه های صندلی آبکاری بسیار باکیفیتی دارند که نه خط و خش بر می دارند و نه زنگ می زنند. حتی به مرور زمان از جلوه ی براقشان نیز کم نخواهد شد.

چرم صندلی تولید کشور ترکیه است که از نوع تنفسی است و هوا  از آن عبور می کند. این ویژگی باعث می شود با نشستن های طولانی روی صندلی عرق نکنید. کلاف صندلی از نوع تخته هفتلا است که بارپذیری و دوام زیادی دارد.

تشک و نشیمن صندلی کنفرانسی SC3060 با اسفنج چگالی بالا (30 کیلوگرم بر متر مکعب) پر شده که باعث می شود تا سالها حالت خود را حفظ کرده و دچار بیقوارگی نشود.

از نکات شاخص این صندلی داشتن استپ در پایه ها است که پایداری بیشتری ایجاد می کند و باعث عدم لق زدن و عدم سر خوردن می شود. شما می توانید از هرکجای ایران صندلی کنفرانسی SC3060 را که سفارش می دهید بدون پرداخت هزینه حمل و با سه سال ضمانت آن را دریافت فرمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

صندلی کنفرانسی SC3060

  • تولید کننده مبلمان اداری: پایتخت
  • مدل کالا: صندلی کنفرانسی
  • موجودی: در انبار
  • 280,000 تومان


برچسب ها: صندلی کنفرانسی