• صندلی کودک نیلپر SN415K

این صندلی کودک نیلپر SN415K برای کودکان و نوجوانان ساخته شده و ابعاد آن با صندلی های بزرگسالان متفاوت است. نشیمن این صندلی در فشرده ترین حالت جک 37 سانتیمتر است که برای یک کودک کاملا استاندارد است و تا 10 سانتیمتر قابل تنظیم است که بیشتر شود. بنابراین نوجوانان نیز میتوانند از آن استفاده کنند.

پایه های این صندلی آبکاری نیکل کروم دارند که باعث میشود زنگ نزند و براق بودن خود را حفظ نماید. پلاستیک صندلی کودک نیلپر مدل SN415K علاوه بر آنکه استانداردهای ارگونومیک را داراست، بسیار محکم و بادوام است.در پلاستیک آن الیاف های مخصوصی به کار رفته که باعث تقویت آن شده است تا با خیالی راحت بتوانید از آن استفاده کنید.

این صندلی کودک حدود 70 سانتیمتر مربع فضا احتیاج دارد و میتواند علاوه بر میز کامپیوتر در هنگام مطالعه و نوشتن تکالیف نیز همراه خوبی برای میزتحریر کودکان و نوجوانان باشد. شما میتوانید روکش آن را از راهنمای روکش های موجود در همین صفحه انتخاب فرمایید.

از نکات مثبت این صندلی انعطافی است که پشتی نسبت به نشیمن دارد و تا 15 درجه میتواند همزمان با تحرکات کودکان به عقب برود. شما میتوانید این صندلی کودک را از مبلمان پایتخت با سرویس حمل رایگان به سراسر ایران و سه سال ضمانت تهیه بفرمایید.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

صندلی کودک نیلپر SN415K

  • تولید کننده مبلمان اداری: نیلپر
  • مدل کالا: صندلی کودک و نوجوان
  • موجودی: در انبار
  • 340,000 تومان


برچسب ها: صندلی کودک, صندلی نوجوان