صندلی کودک نیلپر SN518S سبک ساخته شده است و با روکش پلاستیکی ای که پایه های پنج پرآن دارد، برای کودکان و نوجوانان ساخته شده و ابعاد و کیفیات آن با صندلی های بزرگسالان متفاوت است. نشیمن این صندلی در فشرده ترین حالت جک 36 سانتیمتر است که برای یک کودک کاملا استاندارد است و تا 12 سانتیمتر قابل تنظیم است که بیشتر شود. بنابراین نوجوانان نیز میتوانند از آن استفاده کنند. پایه های این صندلی آبکاری نیکل کروم دارند و روکشی از پلاستیک دارند که برای بازه سنی کودکان مناسب تر است.

این صندلی پشتی منعطفی دارد که تا 15 درجه میتواند به عقب رفته و با تحرکات کودکان و نوجوانان همگام شود. پلاستیک صندلی کودک نیلپر مدل SN415K علاوه بر آنکه استانداردهای ارگونومیک را داراست، بسیار محکم و بادوام است.در پلاستیک آن الیاف های مخصوصی به کار رفته که باعث تقویت آن شده است تا با خیالی راحت بتوانید از آن استفاده کنید.این صندلی کودک حدود 65 سانتیمتر مربع فضا احتیاج دارد و میتواند علاوه بر میز کامپیوتر در هنگام مطالعه و نوشتن تکالیف نیز همراه خوبی برای میزتحریر کودکان و نوجوانان باشد.

شما میتوانید روکش آن را از راهنمای روکش های موجود در همین صفحه انتخاب فرمایید.شما میتوانید این صندلی کودک را از مبلمان پایتخت با سرویس حمل رایگان به سراسر ایران و سه سال ضمانت تهیه بفرمایید.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

صندلی کودک نیلپر SN518S

  • تولید کننده مبلمان اداری: نیلپر
  • مدل کالا: صندلی کودک و نوجوان
  • موجودی: در انبار
  • 285,000 تومان


برچسب ها: صندلی کودک, صندلی نوجوان