صندلی کودک و نوجوان نیلپر SN505 در سه یک طرح و با سه روکش مختلف برای استفاده کودکان و نوجوانان تولید شده و ابعاد آن مطابق با استانداردهای کودکان و نوجوانان است.

کفی و پشتی این صندلی از فوم سرد ساخته شده که باعث میشود این صندلی حالت خود را حفظ کند و تشک و پشتی  آن از قواره نیفتند و دچار له شدگی نشوند. کوسن های همراه با این صندلی بنا بر طرح روکش با هم تفاوت دارند و سعی شده هرکدام شکلی نزدیک به مفهوم طرح روکش داشته باشند.نشیمن این صندلی در فشرده ترین حالت جک 37 سانتیمتر است که برای یک کودک کاملا استاندارد است و تا 10 سانتیمتر قابل تنظیم است که بیشتر شود. بنابراین نوجوانان نیز میتوانند از آن استفاده کنند.

پایه های این صندلی از جنس آلومینیوم است که باعث سبکی میشود، زنگ نمیزند و براق بودن خود را حفظ می نماید. این صندلی کودک حدود 70 سانتیمتر مربع فضا احتیاج دارد و میتواند علاوه بر میز کامپیوتر در هنگام مطالعه و نوشتن تکالیف نیز همراه خوبی برای میزتحریر کودکان و نوجوانان باشد. شما میتوانید طرح روکش آن را از راهنمای روکش های موجود در همین صفحه انتخاب فرمایید.

مکانیزم به کار رفته در این صندلی در چهار حالت و زاویه ی مختلف امکان ثابت شدن دارد و از بهترین مکانیزم های صندلی است. شما میتوانید این صندلی کودک را از مبلمان پایتخت با سرویس حمل رایگان به سراسر ایران و سه سال ضمانت تهیه بفرمایید.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

صندلی کودک و نوجوان نیلپر SN505

  • تولید کننده مبلمان اداری: نیلپر
  • مدل کالا: صندلی کودک و نوجوان
  • موجودی: در انبار
  • 500,000 تومان


برچسب ها: صندلی کودک, صندلی نوجوان