مبلمان اداری شامل چیست ؟

مبلمان اداری به گروهی از اثاث و لوازم نشستن و کار کردن گفته می شود که معمولا در محیط های کاری استفاده می شوند. البته این موضوع باعث نمی شود که شما از یک مبلمان اداری مانند یک نیم ست مبل اداری در خانه استفاده نکنید. اتفاقا با نگاهی به دور و بر خودتان می توانید نمونه هایی از مبلمان اداری را در منزل بیابید. میز تحریر، میز مطالعه، کتابخانه، برخی از انواع کمد و فایل، صندلی اپن، صندلی کامپیوتر، میز کامپیوتر و ... از انواع خانگی و مرسوم مبلمان اداری هستند.

کمی از دایره منزل که دور شویم، به انواع دیگری از مبلمان اداری در محیط های عمومی و خصوصی مانند رستوران ها، درمانگاه، بیمارستان، مطب دکتر، فرودگاه، ترمینال، مدرسه، ادارات دولتی و خصوصی، دفاتر کار و ... برمی خوریم. انواع صندلی های انتظار، میزهای کارمندی، میز مدیریتی، میز کانتر های پاسخگوئی کارمندان، مبل انتظار، صندلی فرودگاهی، قفسه های بایگانی، کمد های فلزی و چوبی، فایل های اداری، کمد آزمایشگاه، نیمکت مدارس، صندلی دانشجویان، صندلی کنفرانسی سالن های عمومی و خصوصی و موارد بسیار دیگری هستند که از گروه مبلمان اداری هستند.

 

چقدر با مبلمان اداری سر و کار دارید ؟

ساعت هایی که پشت کامپیوتر خانه یا محل کارتان نشسته اید، در مطب پزشک روی مبل انتظار لمیده اید، برای بدرقه یا پیشواز  مسافری  در فرودگاه منتظر مانده اید، به دنبال پوشه ی خاصی در فایل یا کمد گشته اید، برای نوشتن متنی پشت میز تحریر نشسته اید، در رستوران مشغول میل کردن غذا بوده اید و یا در کافه چای نوشیده اید، روبروی باجه ی بانک نشسته اید، در دانشگاه روی صندلی نشسته اید، در مدرسه روی نیمکت نشسته اید و باز هم ساعت هایی از این دست همه و همه را با مبلمان اداری سر و کار داشته اید. اگر راحت بوده اید که باید خوشحال باشیم که آن محصولات از روی اصول ارگونومی ساخته شده و اگر ناراحت و خسته شده اید متاسفانه کیفیتشان خوب نبوده.

 

مبلمان اداری با کیفیت را چطور می شود تشخیص داد ؟

زیاد شدن حجم اطلاعات مکتوب در حوزه مبلمان اداری، و بخصوص در وب سایت های اینترنتی این حوزه، باعث شده تا اکثر ما با لغاتی مانند ارگونومی و طراحی ارگونومیک آشنا باشیم. اما بیشتر اطلاعات غیر متخصصان در این زمینه در حد آشنایی است. چراکه اشراف به این مطالب، تخصص ویژه ای در چند رشته علمی می طلبد و در عین حال برای اجرایشان نیز متخصصانی باید همت بگمارند. پس چگونه می توانید مبلمان اداری با کیفیتی را خریداری کنید ؟

 

بر مبنای اصل معروف : "مشک آن است که خود ببوید" ما نیز به شما خواننده ی محترم این متن توصیه می کنیم اگر مبلمان اداری ای که لازم دارید، می تواند سال ها به نیکی در خدمت شما باشد، برایش وجهی متناسب با قیمت های بازار پرداخت کنید.

ما با سه سال ضمانت کالاهای خود این اطمینان را به شما می دهیم که مشکمان خوش بو است !

مبلمان اداری پایتخت با سال ها مداومت در امر تولید مبلمان اداری، امروز همه ی محصولات خود را با سه سال ضمانت و ارسال رایگان، در سراسر ایران توزیع می کند و فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری پایتخت نیز، ضمن ارائه خدمات فروش کالا، پلی ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کنندگان است.