• میز پلاستیکی 824

میز پلاستیکی 824 یک میز مستطیل شکل 6 نفره است. ساخته شده با پلاستیک تزریقی و مواد نو که دوام و کیفیت بسیاری به این میز بخشیده است. خاصیت سبک بودن و شستشوی آسان میز های پلاستیکی آن‌ها را هم برای رستوران و سلف های غذاخوری و هم برای آشپزخانه های خانگی و حیاط و باغ مناسب ساخته است.

بر خلاف اکثر میز‌های مستطیل شکل، پایه های این میز پلاستیکی در چهار طرف میز نیستند، بلکه صفحه‌ی تخت نصب شده در قسمت وسط زیر میز چهار پایه را در چهار طرف خود نگه داشته و استحکام و مقاومت میز و تحمل بار آن را بیشتر کرده است. به همین روی این میزها می توانند در کارگاه های کوچک صنعتی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

یکی از فواید استفاده از میز پلاستیکی در رستوران و سلف استفاده ی راحت تر از سفره های یک بار مصرف است، چرا که به خوبی روی میز می‌نشیند، لیز نمی‌خورد و برداشتن و جمع کردن آن هم به علت ضرورت سرعت در کار رستورانی بسیار سهل است. در اغذیه فروشی هایی که در فضای روباز غذا سرو می کنند این میزها بهترین گزینه از جهت سهولت شستشو هستند. شکل مستطیلی و زاویه دار این میز های مستطیل شکل پلاستیکی امکان به هم چسباندن آن ها را برای استفاده‌ی بیشتر از فضا به شما می‌دهد.

اگر برای مصارف خانگی به فکر استفاده از میزهای پلاستیکی افتاده‌اید، این گزینه بهترین انتخاب برای شماست. برای آشپزخانه های نسبتا بزرگ که شستشویشان کار نسبتا سختی به حساب می آید جابجایی راحت و سبکی این میز ها حسابی به کمکتان می‌آید. چه در آشپزخانه، چه در حیاط و باغ معمولا دور همی هایی پیش می آید که شمار نفرات همیشه ثابت و قابل پیش بینی نیست. میز های بیضی شکل بیشترین کارآیی را در اضافه کردن صندلی داشته و یاری رسان در امر مهم مهربان نشستن هستند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

میز پلاستیکی 824

  • تولید کننده مبلمان اداری: پایتخت
  • مدل کالا: میز پلاستیکی
  • موجودی: در انبار
  • 180,000 تومان


کالاهای مرتبط

صندلی پلاستیکی 810

صندلی پلاستیکی 810

صندلی پلاستیکی دسته دار 810 محصولی  با‌‌ کیفیت و بسیار کارآمد است که با پلاستیک تزریقی ساخته شده است. دوام این صندلی ها را استفاده از مواد..

32,000 تومان

برچسب ها: میز پلاستیکی