• میز کنفرانس یو

میز کنفرانس یو، برای شما ! میز کنفرانسی مناسب برای سالن های کنفرانس کشیده و با عرض کم.

میز کنفرانس یو، 14 نفره و با عرض 120 سانتیمتر در طول 3 متر است. 6 نفر در سمت راست، 6 نفر سمت چپ و یک نفر در عقب و جلوی میز می توانند بنشینند.

این میز کنفرانس  ساده و زیبا و کم عرض از جنس ام دی اف با روکش ضد خش است که آب در آن نفوذ نمی کند و خط و خش نیز نمی افتد و براحتی تمیز می شود. تمامی لبه های این میز کنفرانس، با نوارهایی از جنس پی وی سی در حرارتی نزدیک به 200 درجه سانتیگراد توسط دستگاه های اتوماتیک پوشانده شده تا میز لب پر نشده و لبه های آن محفوظ بماند.


شما می توانید این میز را در رنگ دلخواه سفارش دهید و از خدمات ارسال و نصب رایگان مبلمان اداری پایتخت برخوردار شوید. این میز کنفرانس دارای سه سال ضمانت در هر موردی است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

میز کنفرانس یو

  • تولید کننده مبلمان اداری: پایتخت
  • مدل کالا: میز کنفرانس
  • موجودی: در انبار
  • 3,500,000 تومان


کالاهای مرتبط

میز کنفرانس کد C44

میز کنفرانس کد C44

این میز کنفرانس زیبا و شکیل 17 نفره است که شامل یک میز اداری در راس و دو بال در طرفین است. جنس میز ملامینه است که آب در آن نفوذ نمی کند و خط نیز نمی ا..

4,900,000 تومان

میز کنفرانس کد C48

میز کنفرانس کد C48

میز کنفرانس کد C48از جنس ملامینه است که آب در آن نفوذ نمی کند و خط نیز نمی افتد. تمامی لبه های این میز کنفرانس، با نوارهایی از جنس پی وی سی در حرارت..

1,050,000 تومان

میز کنفرانس کد C40

میز کنفرانس کد C40

این میز کنفرانس نسبتا ساده و زیبا از جنس ملامینه است که آب در آن نفوذ نمی کند و خط نیز نمی افتد. تمامی لبه های این میز کنفرانس، با نوارهایی از جنس پ..

4,250,000 تومان

میز کنفرانس نعل

میز کنفرانس نعل

میز کنفرانس نعل، یک میز خوش شانسی12 نفره  است ! این میز از دو حالت نعلی شکل تشکیل شده که می تواند تبدیل به دو حالت یو شکل بشود. این میز از قسمت ه..

2,800,000 تومان

برچسب ها: میز کنفرانس نعل