• پاراوان طرح صلیبی

پاراوان در زبان لهستانی به معنای پرده است. این که این لغت از کی و کجا وارد زبان فارسی شده و مصطلح شده بر ما معلوم نیست(مانند سایر رازهای عالم هستی !). اما امروزه مرسوم است که به این مدل از جدا کننده های فضا که قابل حمل هستند و ثابت نصب نمی شوند و بلندای آن نیز به سقف نمی رسد، پاراوان می گویند.

پاراوان طرح صلیبی متشکل از 4 قسمت در کنار هم است که به صورت هفت و هشتی (جناغی) با لولا به یکدیگر متصل شده اند، این 4 قسمت در حالت بسته روی هم قرار میگیرند و تبدیل به یک قطعه با ضخامت 7 سانتیمتر می شود و به همین دلیل حمل این نوع پاراوان را بسیار راحت میکنند. این مدل از پاراوان نباید به صورت کامل باز شود، بلکه باید اندکی بین هر قسمت زاویه باشد که پاراوان پایدار باشد و نیفتد. زاویه ی بین هر قسمت می تواند از 90 درجه تا 165 درجه متغیر باشد.

عرض هر قسمت 44 سانتیمتر است که در مجموع این 4 قسمت در کنار هم چون با اندکی زاویه قرار میگیرند، دیواری به طول 172 سانتیمتر تشکیل می دهند. البته در صورتی که زاویه بین هر دو قسمت 90 درجه باشد، طول دیوار نصف شده و حدود 88 سانتیمتر می شود.

طرح های صلیبی و هشت گوش روی قسمت بالای این پاراوان بوسیله لیزر بریده شده و بسیار دقیق و زیبا است.

پاراوان های پایتخت 3 سال ضمانت داشته و با حمل رایگان تحویل شما خواهند شد، 185 سانتیمتر ارتفاع دارد.سبک است و حمل آن بسیار راحت است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پاراوان طرح صلیبی

  • تولید کننده مبلمان اداری: پایتخت
  • مدل کالا: پاراوان
  • موجودی: در انبار
  • 240,000 تومان